Sobota 21 września 2019 21:02:25

Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 6 listopada 2008 r. o prawach pacjenta i Rzeczniku Praw Pacjenta (Dz. U. z 2009 r., nr 52, poz. 417 z późn. zm.) oraz Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 21 grudnia 2010 r. w sprawie rodzaju i zakresu dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (dz. U. z 2010 r., nr 252, poz. 1697) Dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lublińcu, ul. Sobieskiego 9, 42-700 Lubliniec, informuje, iż osoby zainteresowane odbiorem wewnętrznej dokumentacji medycznej (pacjent, jego przedstawiciel ustawowy lub osoba bliska upoważniona przez pacjenta), mogą odebrać ww. dokumentację po uprzednim kontakcie z pracownikiem Archiwum  (pod nr tel. 34 350 63 94).

Pisemne wnioski o wydanie ww. dokumentacji można kierować również na adres:

SP ZOZ w Lublińcu
Dział Organizacji i Nadzoru
Ul. Sobieskiego 9
42-700 Lubliniec.

Odbiór dokumentacji możliwy jest po osobistym stawiennictwie w Dziale Organizacji i Nadzoru, ul. Grunwaldzka 9, III piętro, 42-700 Lubliniec, okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego uprawnienia do odbioru dokumentacji (ewentualnie wraz z pisemnym upoważnieniem do uzyskania dokumentacji w przypadku osób bliskich) oraz własnoręcznym pokwitowaniem odbioru dokumentacji.

Utworzony: Poniedziałek 21 września 2020 21:04:07 przez: Łukasz Nowakowski