do góry
6b7424-eu.jpg
Znajdź numer telefonu do poradni, oddziału, pracowni...
Telefony
W sytuacji zagrożenia życia wybierz nr 112

Szpital

SP ZOZ w Lublińcu przyjmuje pacjentów bez skierowania w stanie „ostrym” wymagającym szybkiej interwencji medycznej oraz ze skierowaniem do przyjęcia planowego. Swoją opieką obejmuje ok. 80 tysięcy mieszkańców Powiatu Lublinieckiego.

Dysponujemy bazą 106 łóżek w 6 oddziałach: Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Chirurgii Ogólnej, Pediatrycznym, Chorób Wewnętrznych, Położniczo-Ginekologicznym, Noworodkowym oraz Izbą Przyjęć. Rocznie hospitalizowanych jest tutaj ok. 7 tysięcy pacjentów.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna świadczona jest w 8 poradniach: Chirurgii Ogólnej, Proktologicznej, Cukrzycowej, Kardiologicznej, Położniczo-Ginekologicznej, Patologii Noworodka, Chorób Piersi oraz Gruźlicy i Chorób Płuc, oraz w Ośrodku Domowego Leczenia Tlenem. Rocznie udzielamy średnio 28 tysięcy porad specjalistycznych. W SP ZOZ w Lublińcu działa ponadto Szkoła rodzenia.

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lublińcu świadczy również usługi z zakresu badań: mikrobiologicznych, analitycznych, serologicznych, diagnostyki obrazowej, badań endoskopowych, USG i mammografii. Ponadto świadczone są usługi z zakresu transportu sanitarnego i ratownictwa medycznego. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej dysponuje również 6 ambulansami, z czego 3 świadczą usługi z zakresu ratownictwa medycznego.

Misja szpitala brzmi:
„Dobro pacjenta najważniejszym celem naszego działania”.

Nadrzędnym celem działania szpitala jest zapewnienie wszystkim pacjentom  świadczeń zdrowotnych na jak najwyższym poziomie.

Zapewniamy kompleksową opiekę wraz z pełną diagnostyką i leczeniem w jednej placówce, co wydatnie zwiększa komfort pacjenta i skraca czas pobytu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę — otoczymy Was fachową opieką, serdecznością i zrobimy wszystko, by nasze spotkanie okazało się przyjemnym momentem w Państwa życiu

przeszklone drzwi wejściowe na oddział noworodkowy w tle korytarzkorytarz, na ścianach duże fotografie mam ze swoimi dziećmi w tle drzwi i dalsza część korytarzaw korytarzu stoją małe krzesła i stoliki dla dzieci, w tle szafka z zabawkami oraz czerwony fotelna sali szpitalne cztery puste łóżkakorytarz z prawej lada punktu pielęgniarskiegolada punktu pielęgniarskiegoprzeszklone drzwi wejściowe na oddział położniczy w tle korytarz

Utworzony: Wtorek 8 września 2020 11:05:32 przez: Łukasz Nowakowski

Ilość wyświetleń: 26156

Chcesz uniknąć czekania na połączenie z rejestracją?
Zachęcamy do rejestracji elektronicznej,
która znacznie przyspieszy cały proces (już niebawem...)
Zarejestruj się
Jak do nas dojechać?

Skontaktuj się z nami

Wyznacz trasę do szpitala

Skontaktuj się z nami

Wyznacz trasę do szpitala
Strona powstała przy współpracy
z Powiatem Lublinieckim
1134ac-herb_powiat_lubliniecki_z_podpisem_rgb2.jpg