Porody rodzinne w przytulnej atmosferze

Środa 17 listopada 2021 12:30:41

Sale przedporodowe w Szpitalu Powiatowym w Lublińcu już po remoncie. - Przyszli rodzice będą teraz mogli oczekiwać potomstwa w przytulnej   atmosferze, to przecież jedna z ważniejszych chwil w życiu   – mówiła Halina Krus, pielęgniarka oddziałowa Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.

Pozyskane darowizny pozwoliły na przeprowadzenie prac remontowych oraz efektowne wykończenia. Ściany ozdobiono fototapetą w pastelowych barwach, zakupiono również dodatki: lampy, obrazy, świeczki, które nadają pomieszczeniu przytulnej, domowej   atmosfery.

- W naszym szpitalu istnieje możliwość odbycia porodów rodzinnych. Zapewniamy wszelkie jednorazowe środki ochrony indywidualnej, również osobie towarzyszącej oraz bezpłatne wykonanie szybkiego testu antygenowego w kierunku SARS-CoV-2 -   wyjaśniał Włodzimierz Charchuła, dyrektor Szpitala Powiatowego w Lublińcu.

Autor: Wydział Informacji, Promocji i Kultury Starostwo Powiatowe w Lublińcu

1 (3).1 (1).1 (4).1 (2).1 (5).

Utworzony: Środa 17 listopada 2021 12:32:43 przez: Tomasz Lukosek