Zapraszamy do szczepienia w PSP w Lublińcu

Wtorek 11 maja 2021 11:39:00

Chętni na szczepienie w Punkcie Szczepień Powszechnym (PSP) w Powiatowym Centrum Usług Społecznych w Lublińcu (ul. Sobieskiego 9) mogą już się rejestrować poprzez całodobową, bezpłatną infolinię – tel. 989 oraz elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl.

Uruchomiona została także rejestracja bezpośrednio w punkcie pod numerem 530 712 413, 530 711 452 w godzinach 15.00 – 20.00. Ze względów epidemiologicznych i organizacyjnych mieszkańcy nie powinni zgłaszać się osobiście.

Zgodnie z przyjętymi w Narodowym Programie Szczepień założeniami min. 90% dostępnych terminów będzie zewnętrznych tj. widocznych we wszystkich kanałach rejestracji, pozostałe 10% to tzw. terminy wewnętrzne, widoczne jedynie dla punktu szczepień. Na wolne terminy będą zapisywane osoby z aktywnymi e-skierowaniami przez centralną e-Rejestrację.

Szczepienia realizowane są przez personel medyczny Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Lublińcu. Uruchomione zostały dwa stanowiska, co pozwala na wykonanie ok. 250 szczepień dziennie, w zależności od potrzeb.

Punkt działa od poniedziałku do soboty w godzinach od 15.00 do 20.00.

Ze względu na harmonogram dostaw szczepionek, terminy szczepień i działalność PSP mogą ulec zmianie.

Autor: Wydział Informacji, Promocji i Kultury, Starostwo Powiatowe w Lublińcu

Utworzony: Wtorek 11 maja 2021 11:41:29 przez: Tomasz Lukosek