6b7424-eu.jpg
Znajdź numer telefonu do poradni, oddziału, pracowni...
Telefony
W sytuacji zagrożenia życia wybierz nr 112

Punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej informuje, że został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą - tzw. szpital węzłowy.

W związku z powyższym możemy zaszczepić przeciwko COVID-19 personel sektora ochrony zdrowia pracujący w podmiotach wykonujących działalność leczniczą, a także aptekach.

Pracowników medycznych, niemedycznych, administracyjny i pomocniczy, bez względu na formę współpracy można zgłaszać do dnia 14.01.2021 r. do godziny 11:30.

Wszelkie informacje na temat formy zgłaszania personelu można uzyskać pod numerem telefonu 735 208 038 od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 14:00.

SZCZEPIENIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,  WTORKI  I ŚRODY Z TEGO POWODU KONTAKT TELEFONICZNY MOŻE BYĆ UTRUDNIONY.

• Pliki z wykazem osób (plik do pobrania: nr 2) do zaszczepienia prosimy wysyłać na adres mailowy: szczepieniacovid@spzozlubliniec.pl
    Plik musi być zabezpieczony hasłem.
  • W treści maila prosimy podać numer telefonu do osoby zgłaszającej personel z danej jednostki.
  • Oświadczenie (plik do pobrania: nr 1) należy dostarczyć osobiście w dniu szczepienia lub wypełnić na miejscu.

!!! OD 04.02.2021 MOŻNA ZGŁASZAĆ OSOBY Z ETAPU 1 (W CZWARTKI I PIĄTKI W GODZINACH OD 8.00 DO 14.00). !!!

!! DATY NABORU NA KOLEJNE ETAPY BĘDĄ SYSTEMATYCZNIE PODAWANE. !!
!! PROSIMY O KONTAKT OSOBY, KTÓRE W DANYM ETAPIE MOGĄ UCZESTNICZYĆ - UŁATWI I PRZYSPIESZY TO PRACĘ PUNKTU SZCZEPIEŃ. !!

- POSZCZEGÓLNE ETAPY I OSOBY, KTÓRE MOGĄ SIĘ ZGŁASZAĆ -

• etap 1: (od 04.02.2021) pensjonariusze domów pomocy społecznej oraz zakładów opiekuńczo-leczniczych, pielęgnacyjno-opiekuńczych i innych miejsc stacjonarnego pobytu, osoby powyżej 60. roku życia w kolejności od najstarszych, służby mundurowe, w tym Wojsko Polskie, nauczyciele;
  • etap 2: osoby w wieku poniżej 60. roku życia z chorobami przewlekłymi zwiększającymi ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19, albo w trakcie diagnostyki i leczenia wymagającego wielokrotnego lub ciągłego kontaktu z placówkami ochrony zdrowia, osoby bezpośrednio zapewniające funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne;
  • etap 3: przedsiębiorcy i pracownicy sektorów zamkniętych na mocy rozporządzeń w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Realizowane będą także powszechne szczepienia pozostałej części dorosłej populacji.

Koordynatorem podmiotu jest naczelna pielęgniarka - Ilona Kasprowicz (kom: 530 079 816   tel: 34 350 63 79)

Utworzony: Środa 16 grudnia 2020 12:43:50 przez: Tomasz Lukosek

Chcesz uniknąć czekania na połączenie z rejestracją?
Zachęcamy do rejestracji elektronicznej,
która znacznie przyspieszy cały proces (już niebawem...)
Jak do nas dojechać?

Wyznacz trasę do szpitala